top of page

Tezinizin kılavuza göre düzenlenmesi ve teslim formatına dönüştürülmesi gerektiğinde profesyonel hizmetimizle yanınızdayız. Tezinizin her bir ayrıntısını dikkatlice gözden geçirip, enstitünüzün tez yazım kılavuzuna tam uyum sağlayacak şekilde düzenlemeler yapıyoruz. Bu süreçte, kapak sayfasından kaynakçaya kadar tüm unsurları enstitü kurallarına uygun hale getirerek, size daha az stresli bir teslim süreci sağlıyoruz.

​​Kılavuza Göre Düzenleyerek Teslim Formatına Dönüştürme 

​​Bu talep ne anlama geliyor?

Kılavuza göre düzenleme hizmetimiz, tamamlanmış tezlerinizi, öğrenci olduğunuz enstitünün yayınladığı tez yazım kılavuzunda belirtilen kurallara uygun hale getirmeyi kapsar. Bu hizmet sayesinde, teziniz teslim edilmeye hazır bir şekilde profesyonel olarak düzenlenir. Böylece, karmaşık düzenleme sürecinden kurtulursunuz ve tezinizin Enstitü tarafından kabul edilmesi sağlanır.

Ayrıca hazır olan makalenizi istediğiniz derginin yayın formatına göre hazırlama hizmetini de sunmaktayız. Bu durumda aşağıdaki detayları makale için düşünmelisiniz.

Talebin detayları neler?

  • Tezinizin kapakları ve ön sayfalarından eklere kadar tezinizin tamamı enstitünün gerekliliklerine göre düzenlenir.

  • İçindekiler ile tablo ve şekil listeleri otomatik hale getirilir.

  • Eksikse özet ve abstract ile kısaltmalar listeleri eklenir.

  • Teziniz istenen bölümlere ve başlıklara ayırılır, eksikler varsa tamamlanır.

  • Kaynaklar sayfaları kılavuzda belirtilen formatta düzenlenir. Yalnız kaynakların istenen kaynakça formatına dönüştürülmesi (örneğin APA formatına göre yazılması) bu hizmet kapsamında değildir. İstenmesi halinde, kaynakların istenen formata dönüştürülmesi için ek olarak Yazdığım Kaynakçanın Düzeltilmesi/​Teslime Hazır Hale Getirilmesi talebini de seçmelisiniz. Bunun için ekstra ücret talep edilmektedir.

  • Ekler sayfaları da olması gerektiği şekilde düzenlenir. Bunun için ekler tek tek eklenir.

  • Hizmete başlamak için çalışmanızın Word formatındaki halini bize göndermeniz gerekmektedir. 

Neleri teslim alacaksınız?

Süreç sonunda size teslim edeceklerimiz şunlar olacak:

  1. Bize gönderdiğiniz çalışmanızın son hali (Word dosyası)

  2. Bize gönderdiğiniz çalışmanızın son hali (pdf dosyası)

 

Formda hangi seçeneği işaretlemeliyim?

Bu talep için talep formundaki “Kılavuza Göre Düzenleyerek Teslim Formatına Dönüştürme” talebini seçmeli ve çıkacak sorulara cevap olarak yukarıdaki detayları bize iletmelisiniz. 

VERDİĞİMİZ HİZMETLER ANA SAYFASINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

​​

bottom of page