top of page

Hızlı, kesintisiz ve kaliteli iletişime büyük önem veriyoruz. Sizlerle sürekli ve etkili bir iletişim kurarak, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlamak ve karşılamak önceliğimiz durumunda. Bu doğrultuda, sizlere en profesyonel ve kaliteli hizmeti sunabilmek adına, taleplerinizi "talep formu" aracılığıyla iletmenizi bekliyoruz. 

İletişim bilgilerimiz ve talep formu

Öncelikle küçük ama önemli bir hatırlatma ile başlayalım: Bu sayfadaki talep formunu doldurmadan önce lütfen "Nasıl Çalışıyoruz?" sayfamızı inceleyiniz. Bu adım sadece 5 dakikanızı alacak ve size süreç hakkında kapsamlı bilgi verecektir. Ardından buraya dönerek talebinizi oluşturabilirsiniz.

Eğer talebinizden önce bir sorunuz varsa ya da devam eden çalışmalarımız hakkında bilgi almak istiyorsanız (formu tekrar doldurmanıza gerek yoktur), bize tezyardimplatformu@gmail.com adresimize yazarak e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. E-postalarınıza en kısa sürede yanıt vermeye özen gösteriyoruz. Daha önce bizimle çalışan danışanlarımız, iletişimde ne kadar hızlı olduğumuzu bilirler. 

İlk defa bizden talepte bulunuyorsanız, lütfen aşağıdaki formu şunlara dikkat ederek doldurunuz:

  1. Formda mümkün olduğunca detaylı bilgi vermenizi rica ediyoruz. Talebinizi tam olarak karşılayabilmemiz için sizi iyi anlamamız gerekiyor. Ayrıca süreci hızlı başlatabilmemiz için gerekli tüm bilgileri eksiksiz alabilmemiz önemli. Çünkü, eksik bilgiler sonraki yazışmalarla zaman kaybına neden olmaktadır. 

  2. Formda, sizden istenen tüm soruları mutlaka cevaplayınız. Formumuz aktif bir yapıya sahiptir ve verdiğiniz cevaplara göre karşınıza yeni sorular çıkmaktadır. Sıkıcı olmak istemeyiz ancak bu soruları da mutlaka yanıtlayınız. Zorunlu soruların tamamı cevaplanmadan formu gönderemezsiniz. Eğer formu gönderemiyorsanız, eksik bilgileri lütfen kontrol ediniz.

  3. Gönder butonuna bastığınızda, ekranda talebinizin gönderildiğine dair mesaj ve gönderdiğiniz formun dolu halini görmelisiniz. Ayrıca, en fazla 30 saniye içinde sistem onayı alacaksınız. Bu onay e-postası (notifications@cognitoforms.com adresinden gelecek) nadiren spam kutusuna düşebilir, lütfen kontrol ediniz. Onay gelmezse, verdiğiniz e-posta adresi yanlış olabilir.

  4. Talebinizi 08:00-20:00 saatleri arasında gönderirseniz, en fazla 2 saat içinde (yoğunluk durumlarında bu süre nadiren uzayabilir) uzman değerlendirmelerini içeren bir e-posta alırsınız. Bundan sonra "Nasıl Çalışıyoruz" sayfamızda anlattığımız süreç başlayacaktır.

 

Güncel Duyurular:

  1. Hukuk, İlahiyat, Mimarlık ve Mühendislik alanlarında "kavramsal çerçeve bölümü yazımı" hizmeti verilmemektedir. 

  2. Diğer alanlarda, kavramsal çerçeve bölümü yazımı taleplerinizde konunuzun ne olduğunu mutlaka yazmalısınız. Lütfen konunuzun ne olduğunu yazmadan bu talepte bulunmayınız. Yazışma trafiğimizi arttırmamanızı rica ediyoruz, çünkü size ilk mailimizde konunuzu soracağız.

  3. Lütfen telefonda anlatacağım, beni arayın vb. taleplerde bulunmayınız. Çalışma sistemimiz profesyonellik ve yazılı iletişim üzerine kuruludur. Bunun nedenini şurada açıklıyoruz ve yıllardır bu şekilde çalışıyoruz. Aksi halde sizin görüşlerinize saygı duyuyor ancak talebinizi karşılayamayacağımızı belirtmek istiyoruz.

  4. Sitemizde tartışma bölümünün yazımı hizmeti maalesef verilmemektedir. Bu bölümü, öğrencinin kendisinin yapması gerektiğine inanıyoruz. Bizim analizlerini yazdığımız çalışmalarda da tartışma yazmıyoruz ancak bunlarda sonuçların ne anlama geldiğini ortaya koyan tartışma formatında birkaç sayfalık sonuç bölümü yazıyoruz.

  5. Biten tezlerinizi kılavuza uygun hale getirme taleplerinizde tezinizin mevcut halini görmeden bir karar maalesef veremeyiz. Lütfen bu durumu göz önünde bulundurunuz.

 

Talep formunun açılması internet hızınıza bağlı olarak 10-15 saniye kadar sürebilir. Formun açılmaması halinde buraya tıklayarak açılan sayfayı kullanabilirsiniz. ​

Saat 22:00'den sonra yukarıdaki bilgiyi dikkate almayınız. Sonraki sabah 08:00-09:00 arasında dönüş yapılacaktır.

1

Aşağıdaki talep formunu gönderin

Lütfen, istediklerinizi mümkün olduğunca detaylı bir şekilde belirtin. Böylece, size en doğru biçimde (eksiksiz ve hatasız) yardım edebileceğiz ve uzayan yazışmalar ile vakit kaybı önlenmiş olacak. Ayrıca, talepleriniz yazılı olarak kayıt altına alındığı için elinizde bir ispat olacak.

Çapa 1
bottom of page