top of page
e-posta gönderme

İletişim bilgilerimiz ve talep formu

Hızlı ve kesintisiz iletişime çok önem veriyoruz. Bunun için birçok yolu kullanıyoruz. Ancak, bizden istediklerinizi en profesyonel ve kaliteli bir biçimde, tam istediğiniz gibi yerine getirebilmek için talebinizi "talep formu" aracılığıyla göndermenizi istiyoruz. Taleplerinizi lütfen eposta ile değil talep formu ile gönderiniz.

Talebiniz öncesinde öncelikle bir soru sormanız gerekiyorsa veya devam eden çalışmalarımızda sorularınız olursa (tekrar form doldurmaya gerek yoktur) bu durumda birincil iletişim yolumuz e-posta. Bu tezyardimplatformu@gmail.com adresimize yazabilirsiniz. Sizden gelen e-postaları en kısa sürede yanıtlamaya özen gösteriyoruz. Daha önce bizimle çalışmış olan danışanlarımız iletişimde ne kadar hızlı olduğumuzu yakından bilirler. 

 

Not: Talep formunun açılması internet hızınıza bağlı olarak 10-15 saniye kadar sürebilir. Formun açılmaması halinde buraya tıklayarak açılan sayfayı kullanabilirsiniz. ​

Talep formunu gönderdiğinizde ne olur?

Talep formunu gönderdiğinizde 1-2 dakika içinde bir sistem onayı alırsınız.

Bu onay gelmezse girdiğiniz e-posta adresi yanlış yazılmıştır.

Talebinizi 08:00-20:00 saatleri arasında gönderdiyseniz en fazla 2 saat içinde* alan uzmanının değerlendirmelerini de içeren bir e-posta ile dönüş yaparız.

*Yoğunluk durumlarında bu süre nadiren uzayabilir.

 

Sürecin tamamını, buradan ulaşarak mutlaka incelemelisiniz.

Ayrıca SPSS talepleriniz öncesinde buradaki sayfayı mutlaka incelemelisiniz. 

1

Aşağıdaki talep formunu gönderin

Lütfen, istediklerinizi mümkün olduğunca detaylı bir şekilde belirtin. Böylece, size en doğru biçimde (eksiksiz ve hatasız) yardım edebileceğiz ve uzayan yazışmalar ile vakit kaybı önlenmiş olacak. Ayrıca, talepleriniz yazılı olarak kayıt altına alındığı için elinizde bir ispat olacak.

bottom of page