top of page

Tez Yardım Platformu olarak, akademik dünyada ihtiyaç duyabileceğiniz çeşitli hizmetleri profesyonel ve titiz bir şekilde sunuyoruz. Yaklaşık 14 yıllık deneyimimiz ve uzman akademisyenlerimizle, kaliteli ve arkasında durabileceğimiz çalışmalar yapmayı prensip edindik. Ön ödeme almadan çalışmamız ve referanslarımız, bunun en önemli ispatıdır. Hizmetlerimizden faydalanmak ve profesyonel akademik destek almak için siz de doğru yerdesiniz. 

Hangi hizmetleri veriyoruz?

 

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve talep oluşturmak için şu sırayı izlemenizi öneriyoruz:

  1. Almak İstediğiniz Hizmetin Detaylarını İnceleyin: Hizmetlerimizle ilgili detayları öğrenmek için ilgili hizmet sayfasını ziyaret edin. Her hizmet sayfasında, sunduğumuz hizmetin kapsamı, nasıl çalıştığımız ve neleri teslim edeceğimiz hakkında ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza en uygun hizmeti seçmek için lütfen hizmet sayfalarımızı detaylı olarak inceleyin.

  2. Nasıl Çalışıyoruz Sayfamızı İnceleyin: Nasıl Çalışıyoruz sayfamızdaki İnfografiği mutlaka inceleyin. Böylece talep formunun doldurulmasından sonraki süreç hakkında bilgi sahibi olun. 

  3. Talep Formunu Doldurun: İlgili hizmet sayfasını inceledikten sonra talep sayfamıza geçerek talep formunu eksiksiz doldurun. Talebinizin en doğru ve hızlı şekilde işleme alınabilmesi için lütfen gerekli bilgileri tam ve doğru olarak girin.

  4. Bizimle İletişime Geçin: Talep formunu doldurmanızdan sonra sizinle iletişime geçeceğiz, ancak herhangi bir sorunuz veya özel talebiniz varsa, bize tezyardimplatformu@gmail.com adresine yazarak ulaşmaktan çekinmeyin. Profesyonel ekibimiz, sorularınızı yanıtlamak ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü sunmak için burada. Yalnız lütfen taleplerinizi talep formu ile iletin (çünkü formdaki soruları sormak zorunda kalacağız) ve incelememiz için bize biraz süre verin.

Sunduğumuz farklı hizmetlerin detaylarını, sizden neler talep ettiğimizi ve teslim sürecini aşağıdaki bağlantılardan ulaşabileceğiniz sayfalarda bulabilirsiniz.

Verdiğimiz Hizmetler Hakkında Bilgi Almak İçin İlgili Hizmete Tıklayınız

bottom of page