top of page

Tezyardımplatformu.com olarak, akademik hayatta başarıyı yakalamanız için yanınızdayız. En az 10 yıllık tecrübeye sahip, işini tutkuyla yapan akademisyenlerimizle, tez ve akademik çalışmalarınızda sizlere en yüksek kalitede destek sunuyoruz. İntihalden uzak, öğrenci memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla güvenilir bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz. Güvenli ödeme ve kişisel veri koruma politikalarımızla her zaman huzurlu ve güvende hissedeceksiniz.

Nelere garanti veriyoruz?

 

AKADEMİSYEN KADRO

tezyardımplatformu.com, akademik hayatta en az 10 yıllık bir tecrübeye sahip ve en az Dr. Öğr. Üyesi (Yrd. Doç.) ünvanına sahip olan akademisyenlerin bir araya gelerek oluşturduğu bir platformdur. Platformumuzda yüksek lisans veya doktora yapan öğrenciler, özel ders verenler vb. yer almaz. Kendilerinin emeklerinin de çok değerli olduğunu düşünüyoruz ancak biz akademik tecrübeye ayrı bir önem veriyoruz.

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

tezyardımplatformu.com, kaliteye büyük önem vermektedir. Çünkü kalite olmadan sektörde uzun vadeli olarak tutunamayacağımızın bilincindeyiz. Müşteri memnuniyeti, kurumsal imaj ve itibarın öncelikle kaliteli bir ürün ortaya çıkarmaktan geçtiğini çok iyi biliyoruz. Ayrıca, akla ilk gelen özelliğimiz kalite olduğunda bunun müşteri sadakati ve kulaktan kulağa reklama çok önemli katkılar yaparak bizim için daha kazançlı olacağını düşünüyoruz. Dolayısıyla, kalite olmazsa olmazımız!

Peki kalitemizi yüksek tutmak için neler yapıyoruz?

  • Öncelikle seçkin bir akademisyen kadro ile çalışıyoruz.

  • Taleplerinizi mutlaka yazılı olarak alıyoruz. Böylece, taleplerinizi titiz bir şekilde inceleme imkanı buluyor, hocalarımıza eksiksiz olarak aktarabiliyor ve istenen ve yapılanları kolayca kontrol ediyoruz.

  • İşe başlamadan önce yapılacakları çok iyi belirlemeye özen gösteriyoruz. Örneğin, danışman hocanızın fikrini almanız gereken taleplerde bunu mutlaka yapmanızı istiyoruz.

  • Biten çalışmaların tamamını farklı bir hocamızın kontrolüne sunarak gözden kaçabilecek hataların kontrolünü sağlıyoruz. Kalite kontrolü adını verdiğimiz bu aşamadan geçmeden hiçbir çalışmayı teslim etmiyoruz.

  • Çalışmanızın tesliminde, size kaynaklar, analiz raporları, SPSS veri dosyası gibi dokümanları da gönderiyoruz. Böylece, istendiğinde gösterebiliyor ve sonraki makale vb. çalışmalarınızda kolayca kullanabiliyorsunuz.

  • Teslim ettiğimiz çalışmaları danışman hocanızın incelemesi sonucu gelecek düzeltme taleplerinizi mutlaka karşılıyoruz. Yani yaptığımız çalışmanın sonuna kadar arkasında duruyoruz.

SIFIR İNTİHAL

İntihal, yani çalışma içerisinde kaynak vermeden bir bilgi kullanılması kırmızı çizgimizi oluşturuyor. Hocalarımız intihal yapmamanın öneminin bilincindeler. Dolayısıyla, intihal kesinlikle çıkamaz. Zaten bugün enstitüler/fakülteler kendilerine teslim edilen tezleri öncelikli olarak turnitin adı verilen program ile intihal taramasından geçiriyorlar. Yani, intihal hemen ortaya çıkıyor. Enstitünüz/fakülteniz tezinizi taradığında kaynak verilmemiş gözden kaçmış bir yazı olması halinde bunu derhal düzeltiriz.

SINIRLAR İÇİNDE ALINTI ORANI

Üstteki başlık altında, enstitülerin/fakültelerin  kendilerine teslim edilen tezleri öncelikle turnitin adı verilen program ile intihal taramasından geçirdiklerini belirtmiştik. Bu program aynı zamanda çalışmanızdaki alıntıların yüzde olarak oranını hesaplıyor. Enstitüler/fakülteler alıntının %20, 25, 30 gibi belli bir oranı geçmesini istemiyorlar. Biz bu oranı da sizden öğreniyoruz ve çalışmamızı buna göre yürütüyoruz. Alıntı oranının, belirtilen sınırı aşması halinde ücretsiz olarak yeniden yazım yaparak oranı düşürüyoruz.

 
 
Çapa 1

HIZLI VE KESİNTİSİZ İLETİŞİM

Hızlı ve kesintisiz iletişime çok önem veriyoruz. Bunun için, sizden gelen e-postaları en kısa sürede yanıtlamaya özen gösteriyoruz. Ayrıca, facebook messenger ve twitter üzerinden de anlık iletilerinize kısa sürede cevap veriyoruz. Daha önce bizimle çalışmış olan danışanlarımız iletişimde ne kadar hızlı olduğumuzu yakından bilirler.

GÜVENLİ ÖDEME

Belki de en çok merak ettiğiniz konulardan birisi ödeme. Herhangi bir olumsuz durum yaşar mıyım?, ödememi ispat edebilir miyim? gibi sorularınız olduğunu çok iyi biliyoruz. Bunun için size elimizden gelen güveni sağlıyoruz. 

Elden ödeme yapmıyorsunuz. Kredi kartı bilgisi vb. girmiyorsunuz. Bilinmeyen bir mecraya da para göndermiyorsunuz.

Yaptığınız tüm ödemeleri Türkiye'de faaliyet gösteren bankalar üzerinden belli bir kişi ve IBAN aracılığıyla alıyoruz.

Dolayısıyla, bu ödemenizi her zaman ispat edebilirsiniz. 

Diğer taraftan sizden alacağımız bir miktar için belli bir kaliteye ulaşmış platformumuza zarar vermeyi biz de istemeyiz. Bunun zamanla ortaya çıkacağının ve markamıza zarar vereceğinin bilincindeyiz.

Ayrıca, güvenlik sertifikasına sahip (https://) bir web sitemiz var ve sürekli yayında.

 

KILAVUZA UYGUN YAZIM

Hazırladığımız tüm çalışmaları mutlaka enstitünüz veya fakültenizin tez yazım kılavuzuna uygun olarak hazırlıyoruz. Yani üzerinde düzeltme vb. yapmadan doğrudan teslim ediyorsunuz. Kontroller sonrası olası düzeltme taleplerini ise ücretsiz olarak karşılıyoruz.

 

KİŞİSEL VERİLERİNİZİ KORUYORUZ

tezyardımplatformu.com kişisel verileriniz dâhil olmak üzere bizlerle paylaşmış olduğunuz verilerinizin gizliliğine ve korunmasına Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) gereğince son derece önem vermektedir. tezyardımplatformu.com tarafından işlenmekte olan kişisel veriler, teknik imkânlar dâhilinde en iyi şekilde korunmaktadır. 

Ayrıca, Platformumuz verdiği tüm hizmetlerde çift taraflı gizlilik adı verilen yöntemi uygulamaktadır. Bu yöntemde, danışan öğrenci ve hizmet veren hoca karşılıklı olarak birbirlerinin kimliğini öğrenmezler. Gelen talepler hocalarımıza, kimlik bilgileri çıkarılarak yönlendirilir. Ayrıca, 3. şahıslar ile paylaşılmaz.

 

Göz atmanızda fayda var...

 
odeme
bottom of page