top of page

Nasıl çalışıyoruz?

Talep formumuzu kullanarak, talebinizi kolayca girin.

Mümkün olduğunca detay verin, çünkü sizi çok iyi anlamalıyız. 

Site moderatörü olan uzmanımız talebinizin detaylarını değerlendirecek. Önemli bir bilgi eksikliği varsa size dönüş yaparak sizden ek bilgi talep edecek.

Eksik bilgi bulunmuyorsa, talebinize en uygun alan uzmanı hocamıza ulaşacak ve kimliğiniz dışındaki bilgileri hocamıza ileterek değerlendirmesini talep edecek.

Alan uzmanı hocamız, çalışmanızı yapılabilirlik yönünden değerlendirecek ve moderatörümüze yazılı olarak dönüş yapacak.

Moderatörümüz email yoluyla, hocamızın yazılı olarak gönderdiği değerlendirmeleri (çalışmanın yapılabilir olup olmadığı, uygun bulunduysa yapılacaklar, yol haritası, taslak plan, öneriler, gereken süre vb.) ve ücret teklifimizi içeren bir dönüş yapacak. 

Bu dönüşte, yapılacakların detayları, teslim tarihi, ücret, karşılıklı hak ve sorumluluklarımızı kayıt altına alan açıklamalar net bir biçimde mutlaka olacak.  Varsa sorularınız veya doğrudan çalışmaya başlamak için onay beklenecek.

Cevabımızı kapsamlı biçimde değerlendirecek ve emailimize cevap yazarak, değerlendirmemiz ve teklifimiz ile ilgili cevabınızı ve başlama onayınızı göndereceksiniz.

Bu aşamada, gönderdiğimiz emaili çok iyi değerlendirmenizi istiyoruz. Çünkü çalışma tamamı ile burada yazılanlara uygun olarak gerçekleştirilecek. Bundan dolayı mümkünse bunları danışman hocanızla da değerlendirmenizi ve hocanızın kabulünü almanızı öneriyoruz. Aksi halde emek, zaman ve maddi kayıp oluşabilecektir.

Karşılıklı olarak tüm sorularımız cevap bulduysa ve başlama onayı verdiyseniz, herhangi bir ön ödeme almadan çalışmanıza başlayacağız.

 

Alan uzmanı hocamız, çalışmanızı önceki aşamada belirlenen yol haritası, içerik , plan ve çalışma takvimine göre gerçekleştirecek.

Bu aşamada, hocamızın soruları olursa yine moderatörümüz aracılığıyla size ulaştırılacak. 

Hocamız çalışmayı bitirdiğinde, size teslim tarihinden bir süre önce olmak üzere moderatörümüze gönderecek.

 

Moderatörümüz çalışmayı bekletmeden, kalite kontrolü için farklı bir hocamıza gönderecek ve size "çalışmanız kalite kontrolüne gönderildi" şeklinde bilgi verecek. Maksimum 12 saat süren bu aşamada olası eksiklikler farklı bir göz tarafından kontrol edilecek.

Çalışmanız kalite kontrol aşamasından geldiğinde size "çalışmanız teslime hazır" şeklinde bilgi verilecek.

Ödemenizden önce size bitmiş sayfalardan rastgele bir kaç sayfa (örneğin 1, 8, 13, 18, 25, 32. sayfalar gibi) gönderilecek. Böylece çalışmanın gerçekten yapılıp yapılmadığını ve kalitesini kontrol etmiş olacaksınız.

 

Kontrolünüzden sonra ödemenizi yapmanız istenecek. Ödemenizi yapmanız ile birlikte de çalışmanız (word ve pdf olarak), kaynakları, varsa spss dosyası ve raporları ile birlikte teslim edilecek.

Çalışmanızı teslim aldıktan sonraki süreçte, herhangi bir düzeltme talep etmeniz halinde bunları ücretsiz olarak karşılayacağız. Yapılan düzeltmeler size word track modunda ayrıca gönderilecek. Danışman hocanızın, başta belirtilenlere ek olarak yeni talepleri olursa bunları ücretlendirmeye devam ederek karşılayacağız.

Ayrıca ihtiyacınız olan durumlarda, yapılanlar ile ilgili tüm sorularınızı koşulsuz olarak cevaplandıracağız.

Sonuç olarak talebiniz tam olarak istediğiniz gibi karşılanmış olacak ve bize referans olacaksınız :)

Bu gerçekten böyle, yaptığımız çalışmaların %90'ı öneri ile bize ulaşanlardan oluşuyor. Lütfen referanslarımız sayfamızı inceleyiniz. 

kontrol

Ayrıca, garantilerimiz ve sıkça sorulan sorular (SSS) sayfalarımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak belirtmeliyiz ki, Tez Yardım Platformu olarak tüm süreç boyunca taviz vermediğimiz bazı prensiplerimiz var... 

Bunlar; samimiyet, profesyonellik, kaliteden ödün vermeme, memnuniyet odaklı çalışma, zamanında teslim, etik kurallara riayet ve kişisel bilgilerinizi paylaşmama.

Kısacası hem taleplerinizi "tam istediğiniz gibi" gerçekleştirmek hem de kalıcı dostluklar kurmak istiyoruz.

Bunun için kendimizi "Türkiye'nin tez yardım platformu" olarak tanımlıyoruz.

bottom of page