top of page

Kaynakça düzeltme hizmetimizle, tezinizin veya akademik çalışmanızın kaynakçasını belirtilen kaynak gösterim kurallarına uygun şekilde yeniden düzenliyoruz. Her bir kaynağı eksiksiz ve tutarlı bir biçimde formatlayarak, çalışmanızın istenen akademik standartlara tam uyum sağlamasını sağlıyoruz. Bu sayede, kabul için beklenen şartları karşılamanıza yardımcı oluyoruz ve çalışmanızın kalitesini artırıyoruz.

Kaynakça Düzeltme


Bu talep ne anlama geliyor?

Kaynakça düzeltme hizmetimiz tezinizin, makalenizin veya farklı bir çalışmanızın kaynakçasındaki her bir kaynağın, belirlenen kaynak gösterim kurallarına uygun olarak düzenlenmesini kapsar. Bu hizmet sayesinde kaynaklarınız, istenen standartlara (örneğin APA 7) uygun ve tutarlı bir şekilde yazılır.

Talebin detayları neler?

  • Çalışmanızın mevcut kaynakçasındaki tüm kaynaklar tek tek kontrol edilir.

  • Her bir kaynak, talep edilen format ve kaynak gösterim kurallarına (APA, MLA, Chicago vb.) uygun şekilde yeniden düzenlenir.

  • Eksik veya yanlış bilgiler tespit edilirse düzeltilir veya tamamlanır.

  • Hizmet sürecine başlamak için çalışmanızın Word formatındaki halini göndermeniz gerekmektedir.

  • Ayrıca çalışmanız bir tez ise enstitü bilgilerinizi ya da tez yazım kılavuzunu göndermelisiniz. Farklı bir çalışma mevcutsa kaynak göstermek için kullanılması istenen kuralları ya da kaynak gösterim formatını göndermeniz/bildirmeniz gerekmektedir.

Neleri teslim alacaksınız?

Süreç sonunda size şunu teslim edeceğiz:

  1. Düzeltmeleri yapılmış ve yeniden formatlanmış kaynakça bölümü (Word dosyası)

 

Formda hangi seçeneği işaretlemeliyim?

Bu talep için talep formundaki “Yazdığım Kaynakçanın Düzeltilmesi/​Teslime Hazır Hale Getirilmesi” talebini seçmelisiniz.

VERDİĞİMİZ HİZMETLER ANA SAYFASINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

bottom of page